Суредовище mindmeister

Прикладні можливості ментальних карт майже нескінченні. У бізнесі їх зазвичай використовують для стратегічного планування та спільної роботи. Вчителі та учні використовують карти для візуалізації складних проблем чи залучення учнів до процесу. Ось 4 найбільш поширених способи використання ментальних карт:

  • Мозковий штурм. Майндмеппінг сприяє вільному потоку ідей і наштовхує на нові думки через асоціації. Це ідеальний інструмент для креативного мозкового штурму поодинці або в команді.
  • Створення заміток. На конференції або в лекційному залі - робити нотатки в ментальній карті більш ефективно і потім їх легко можна переглянути і запам'ятати. 
  • Планування. Ви можете використовувати карти, щоб накидати плани проектів, розробляти бізнес-стратегії, планувати заходи та багато іншого. Планування з ментальними картами є простим, візуальним і навіть не відчувається як робота. 
  • Управління уроком. Підбирайте і поширюйте інформацію для зустрічей, створюйте швидкі презентації, протоколи зустрічей і призначайте завдання - і все в рамках однієї ментальної карти.
Всі ці можливості можна реалізувати за допомогою середовища mindmeister.com
Працювала з GoogleChrom. Середовище підтримує український інтерфейс. Вперше запустивши створення карти, ліворуч в кутку з'явився помічник, який покроково підказує кроки створення, а тому і інструменти середовища
Приємний інтерфейс, простий у використанні

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Спільне створення тестів Triventy

Середовище Socrative

Сервіс Desmos